Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/zypolek3/domains/etunezja.pl/public_html/globals.php on line 61 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/zypolek3/domains/etunezja.pl/public_html/globals.php on line 62 Tunezja, miasta, plaże, wczasy, zabytki, informacje, Tunis - wiadomoÂści


Menu główne
Tunezja
Kontakt
Google
Kurorty
Hammamet
Mahdia
Monastir
Nebul
Port el Kantaoui
Sousse
Miejsca warte zobaczenia
Kartagina
El Dzem
Sidi Bu Said
Dugga
Sahara
Praktyczne porady
20 praktycznych porad
Alkohole w Tunezji
Wybór hotelu
Ramadan
Targowanie
Wspomnienia z Tunezji
Internet w Tunezji
Tunezja
Niepełnosprawni
Język
Kuchnia
Ludność
Architektura
Religia
Pogoda
Waluta
Kobiety
Filmy
Hotele w Tunezji
Hammamet
Mahdia
Monastir
Port el Kantaoui
Sousse
Nabeul
Partnerzy
Szukaj w serwisie

Menu użytkownika
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 16
statystyka
5 powodów, dla których warto zorganizować ślub na rajskiej wyspie - 2016-10-29 15:17:08
Przysięga ślubna pod palmami? Skąpana w słońcu plaża, krystalicznie czysta woda i Wy – trzymający się za ręce, opaleni, uśmiechnięci i cudownie szczęśliwi. Choć taka wizja mogłaby być częścią scenariusza hollywoodzkiej komedii romantycznej, może być również… doskonałym planem na własną uroczystość. W głębi serca marzysz o takim ślubie? Sprawdź, dlaczego warto zrealizować tę wizję.

Własna wizja ślubu
Wiele osób uważa, że „należy” zorganizować huczne, wystawne wesele. Zaprosić na nie liczną familię (to co, że wielu jej członków nie widziałaś od 20 lat), częstować nielubiane ciotki uśmiechami i zaśmiewać się do łez z podpitych żartów wujaszków. Ma być bogato, reprezentacyjnie i luksusowo.

Pamiętaj, że choć nie ma nic złego w wystawnej ceremonii, ślub powinien być odzwierciedleniem Twojej własnej wizji tego magicznego dnia. Jeśli pragniesz intymnej uroczystości na egzotycznej plaży, nie daj zbić się z tropu. Bądź wierna sobie. Gwarantujemy, że gdy emocje już opadną, będziesz dumna z podjęcia takiej decyzji.

Ślub i podróż poślubna w jednym
Ślub na egzotycznej wyspie pozwoli Ci połączyć ceremonię zawarcia małżeństwa z… podróżą poślubną. Biorąc ślub na słonecznych Hawajach, w egzotycznej Tajlandii czy na Malediwach, nie tylko wstąpicie w związek małżeński, ale również odpoczniecie, jak nigdy wcześniej.

Co ważne, koszty organizacji ceremonii za granicą wraz z tygodniowym odpoczynkiem często są sporo niższe, niż koszty hucznego wesela w kraju. Sala, catering, piękna suknia ślubna i atrakcje dla gości kosztują przecież naprawdę sporo.

Niezwykłe wspomnienia
Ślub na egzotycznej wyspie jest gwarancją wyjątkowych wspomnień i równie wyjątkowych… zdjęć. Błyszczące, śmiejące się oczy i malująca się na twarzy miłość będą Waszą najpiękniejszą ozdobą. Jesteśmy pewni, że przepiękne fotografie będą nie tylko wspaniałą pamiątką, ale również… w kilka sekund przeniosą Was na słoneczną, pełną złotego piasku plażę.

Mniej stres
Podczas takich uroczystości przyszłym małżonkom towarzyszą zazwyczaj jedynie najbliżsi. Czasem są to jedynie rodzice, czasem rodzice i rodzeństwo, czasem przyjaciele-świadkowie. Kameralna, intymna uroczystość pozwoli Wam ograniczyć stres i napięcie. Możecie zapomnieć o wątpliwościach (a, cioci Basi na pewno nie będzie smakowało jedzenie), wahaniach (ah, ciekawe, czy goście będą się wystarczająco dobrze bawić?) i niepewności (czy na pewno wyglądam wystarczająco dobrze?). Egzotyczny ślub to radość, wolność, beztroska i wspaniałe wspomnienia!

Autor: wesele123.pl

dodał: xavi1984 komentarz[0] |

Tunis
Historia miasta
Miejsca noclegowe
Zabytki
Rozrywka
Lotniska i inne
Enfidha

Miasta
Tabarka
Kafsa
Kairuan
Tauzar
Kibili
Galeria
Hammamet
Kartagina
Monastir
Port el Kantaoui
Tunis
Sidi bu Said
Mahdia
Sousse
Najczęściej czytane
Pogoda w Tunezji Waluta Kobiety 20 praktycznych p... Sousse Hammamet Kuchnia Monastir Ramadan w Tunezji Kartagina
Ankieta
Czy w 2012 wybierasz się do Tunezji?
Jeszcze nie wiem
Tak
Wybieram inny kierunek
Nie, nie stać mnie na wyjazd

[wyniki | ankiety]
Linki
noclegi Muszyna
hotel Orlik w Krynicy Zdrój
Willa Monika w Muszynie )

© 2018 Imię Nazwisko. Wszelkie prawa zastrzeżone.
powered by jPORTAL 2 & UserPatch