Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/zypolek3/domains/etunezja.pl/public_html/globals.php on line 61 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/zypolek3/domains/etunezja.pl/public_html/globals.php on line 62


Menu główne
Tunezja
Kontakt
Google
Kurorty
Hammamet
Mahdia
Monastir
Nebul
Port el Kantaoui
Sousse
Miejsca warte zobaczenia
Kartagina
El Dzem
Sidi Bu Said
Dugga
Sahara
Praktyczne porady
20 praktycznych porad
Alkohole w Tunezji
Wybór hotelu
Ramadan
Targowanie
Wspomnienia z Tunezji
Internet w Tunezji
Tunezja
Niepełnosprawni
Język
Kuchnia
Ludność
Architektura
Religia
Pogoda
Waluta
Kobiety
Filmy
Hotele w Tunezji
Hammamet
Mahdia
Monastir
Port el Kantaoui
Sousse
Nabeul
Partnerzy
Szukaj w serwisie

Menu użytkownika
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 4
statystyka

Artykuły > Portal > Wyjazd za granicę. Czy warto wymieniać pieniądze w kantorze internetowym?

Jak to działa?

By dokonać wymiany w jednym z najpopularniejszych kantorów internetowych www.dobrykantor.pl, wystarczy, zalogować się w jego serwisie i dokonać wpłaty środków, które zamierzamy przewalutować. Pieniądze znajdą się na koncie kantoru w mgnieniu oka, a my już po chwili będziemy mogli dokonać wymiany i zlecić ich wypłatę na wskazany rachunek bankowy. Obsługa serwisu jest prosta i intuicyjna, a do wymiany walut nie potrze fachowej wiedzy – bez trudu poradzi sobie z nią każdy z nas.


Czy to jest bezpieczne?

Internetowe kantory zapewniają nam pełne bezpieczeństwo transakcji. Dane są szyfrowane, a zastosowane systemy zabezpieczeń przypominają te, które znamy z bankowych platform transakcyjnych. By zminimalizować ryzyko utraty środków, powinniśmy wybierać kantory cieszące się dobrą opinią użytkowników, istniejące na rynku od dłuższego czasu.

Czy warto?

Wymiana walut w internetowym kantorze to świetne rozwiązanie dla tych osób, które chciałyby uniknąć stania w kolejce do bankowego okienka, czasochłonnej podróży do kantoru stacjonarnego czy ograniczenia związanego z godzinami jego funkcjonowania. Kantor internetowy czynny jest non stop, a korzystać z jego usług możemy o każdej porze dnia i nocy. Bez wychodzenia z domu, w ciągu kilkunastu minut jesteśmy w stanie wymienić swoje pieniądze, jednocześnie oszczędzając niemałe kwoty. W jaki sposób? Chcąc przewalutować środki w kantorze www.dobrykantor.pl, możemy liczyć na wymianę po korzystnym kursie, często dużo korzystniejszym niż w kantorze stacjonarnym czy banku. Niski spread, przy częstych, regularnych wymianach większych kwot, pozwala nam poczynić znaczące, wymierne oszczędności. Będą one jeszcze większe, gdy zdecydujemy się skorzystać z jednej z dostępnych w serwisie promocji. Na jaki rabat możemy liczyć? W pierwszym miesiącu korzystania z platformy, otrzymujemy aż 20 procent rabatu, a dla tych, którzy polubią profil kantoru na Facebooku, przygotowany został kolejny, 10-procentowy rabat. Tyle samo oszczędzimy, gdy z naszego polecenia z usług kantoru skorzystają nasi znajomi.

Wymiana walut w kantorze internetowym opłaca się nie tylko osobom pracującym za granicą, turystom czy przedsiębiorcom, ale także tym, którzy spłacają zadłużenie w walucie obcej. Choć możemy powierzyć przewalutowanie bankowi, w którym posiadamy kredyt, możemy również na własną rękę wymieniać pieniądze i spłacać raty w walucie. To rozwiązanie, choć nieco bardziej czasochłonne, pozwala zredukować wysokość miesięcznych zobowiązań i zaoszczędzić pieniądze.

komentarz[0] |


Komentarze do "Wyjazd za granicę. Czy warto wymieniać pieniądze w kantorze internetowym?"

info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...
Tunis
Historia miasta
Miejsca noclegowe
Zabytki
Rozrywka
Lotniska i inne
Enfidha

Miasta
Tabarka
Kafsa
Kairuan
Tauzar
Kibili
Galeria
Hammamet
Kartagina
Monastir
Port el Kantaoui
Tunis
Sidi bu Said
Mahdia
Sousse
Najczęściej czytane
Pogoda w Tunezji Waluta Kobiety 20 praktycznych p... Sousse Hammamet Kuchnia Monastir Ramadan w Tunezji Kartagina
Ankieta
Czy w 2012 wybierasz się do Tunezji?
Jeszcze nie wiem
Tak
Wybieram inny kierunek
Nie, nie stać mnie na wyjazd

[wyniki | ankiety]
Linki
noclegi Muszyna
hotel Orlik w Krynicy Zdrój
Willa Monika w Muszynie )
© 2018 Imię Nazwisko. Wszelkie prawa zastrzeżone.
powered by jPORTAL 2 & UserPatch