Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/zypolek3/domains/etunezja.pl/public_html/globals.php on line 61 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/zypolek3/domains/etunezja.pl/public_html/globals.php on line 62


Menu główne
Tunezja
Kontakt
Google
Kurorty
Hammamet
Mahdia
Monastir
Nebul
Port el Kantaoui
Sousse
Miejsca warte zobaczenia
Kartagina
El Dzem
Sidi Bu Said
Dugga
Sahara
Praktyczne porady
20 praktycznych porad
Alkohole w Tunezji
Wybór hotelu
Ramadan
Targowanie
Wspomnienia z Tunezji
Internet w Tunezji
Tunezja
Niepełnosprawni
Język
Kuchnia
Ludność
Architektura
Religia
Pogoda
Waluta
Kobiety
Filmy
Hotele w Tunezji
Hammamet
Mahdia
Monastir
Port el Kantaoui
Sousse
Nabeul
Partnerzy
Szukaj w serwisie

Menu użytkownika
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1
statystyka

Artykuły > Portal > Wygodne parkowanie na warszawskim lotnisku Chopina
Parkowanie samochodu przy lotnisku Okęcie wiele osób może przyprawić o ból głowy. Wysokie ceny i brak dogodnych miejsc parkingowych sprawiają, że warto poszukać alternatywnych opcji.

Chyba każdy wielbiciel podróży doświadczył niedogodności związanych z zaparkowaniem samochodu w okolicy. Brak miejsc parkingowych w bezpośrednim pobliżu terminali i dość wysokie ceny sprawiają, że wielu turystów rezygnuje z udania się na lotnisko samolotem, stawiając na pociąg, autobus lub taksówkę. Jeżeli borykasz się z podobnym problemem, sprawdź możliwość pozostawienia samochodu na parkingu https://www.parklot.pl/pl/parkingi-lotnisko-okecie/. PARKLOT to sieć parkingów położonych w niewielkiej odległości od lotniska Chopina w Warszawie, która przygotowała dla swoich klientów naprawdę ciekawą ofertę. Jak to działa?

Parking przy lotnisku w Warszawie

Sieć parkingów PARKLOT to ciekawa propozycja przede wszystkim dla osób, które planują dłuższą wycieczkę samolotem, w związku z czym mają ze sobą spory i ciężki bagaż, a godziny odlotu często nie zachęcają do podróżowania komunikacją miejską. Położony przy lotnisku Chopina parking zlokalizowany jest nieco dalej od głównego terminalu, ale jego klienci mogą liczyć na wyjątkową ofertę. Decydując się na wykupienie miejsca parkingowego na czas wycieczki mogą liczyć nie tylko na miejsce na zostawienie samochodu, ale także na bezpłatny transfer na lotnisko oraz z lotniska. Po uiszczeniu opłaty klienci mogą zostawić auto na strzeżonym i bezpiecznym parkingu, a komfortowy autobus odwozi podróżnych na lotnisko. Po powrocie z podróży wystarczy zadzwonić na numer wskazany przez obsługę, a już po kilku minutach zjawi się kierowca, który odwozi klienta na parking, na którym można odebrać auto. To wygodne rozwiązanie, które pozwoli uniknąć stresu związanego z podróżą i parkowaniem samochodu.

Parkowanie przy lotnisku: korzyści

Parkowanie samochodu przy lotnisku Chopina ma wiele zalet. Jeżeli udajemy się w daleką podróż, to przewiezienie walizek i toreb podróżnych w bagażniku samochodu będzie znacznie wygodniejsze niż pociągiem lub tramwajem. W porównaniu z kosztem zamówienia taksówki cena zaparkowania samochodu na kilka dni jest bardzo korzystna. Dzięki ofercie sieci parkingów PARKLOT przy Lotnisku Chopina można liczyć na oszczędność nawet rzędu 30% w stosunku do regularnych cen parkingów położonych w pobliżu lotniska, co pozwala cieszyć się komfortową podróżą i atrakcyjnymi wydatkami. Warto wspomnieć także, że pozostawienie samochodu na parkingu to dla wielu podróżnych, zwłaszcza tych spoza Warszawy, szansa na większy komfort podróży na wymarzone wakacje.

Sprawdź aktualne promocje na https://www.parklot.pl/pl/

komentarz[0] |


Komentarze do "Wygodne parkowanie na warszawskim lotnisku Chopina"

info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...
Tunis
Historia miasta
Miejsca noclegowe
Zabytki
Rozrywka
Lotniska i inne
Enfidha

Miasta
Tabarka
Kafsa
Kairuan
Tauzar
Kibili
Galeria
Hammamet
Kartagina
Monastir
Port el Kantaoui
Tunis
Sidi bu Said
Mahdia
Sousse
Najczęściej czytane
Pogoda w Tunezji Waluta Kobiety 20 praktycznych p... Sousse Hammamet Kuchnia Monastir Ramadan w Tunezji Kartagina
Ankieta
Czy w 2012 wybierasz się do Tunezji?
Jeszcze nie wiem
Tak
Wybieram inny kierunek
Nie, nie stać mnie na wyjazd

[wyniki | ankiety]
Linki
noclegi Muszyna
hotel Orlik w Krynicy Zdrój
Willa Monika w Muszynie )
© 2018 Imię Nazwisko. Wszelkie prawa zastrzeżone.
powered by jPORTAL 2 & UserPatch